Citibank karta kredytowa: 400 zł na Allegro w promocji

  • Citi_Allegro

Wyrabiając kartę Citi Simplicity, możemy zdobyć nagrodę w postaci vouchera Allegro, którego wartość stanowi przeszło 1/4 kwoty wydanej na jego uzyskanie. To całkiem dobry interes.

Citi Handlowy to bank, który dość często organizuje atrakcyjne promocje. W zamian za zawarcie umowy o jakiś produkt i spełnienie dodatkowych warunków proponuje on klientom różne nagrody, np. gotówkę czy sprzęt elektroniczny.

Dla kogo jest promocja Citi Handlowego z 400-zł bonem na Allegro?

Zdarzają się też akcje specjalne, w których w zamian za wyrobienie karty kredytowej otrzymuje się bon zakupowy do wykorzystania w serwisie Allegro. Jedna z takich promocji trwa do 15 kwietnia i można w niej zdobyć voucher o wartości 400 zł. Bon, który należy wykorzystać na jednorazowe zakupy, na 12-miesięczny termin ważności.

Oferta skierowana jest do nowych klientów organizacji kierowanej przez Sławomira Sikorę. Pod tym pojęciem kryją się osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego po 1 stycznia 2018 r. Posiadanie innych produktów, np. konta osobistego, nie pozbawia szans na nagrodę.

Uwaga! Jako że promocja dotyczy produktu kredytowego, jej uczestnik musi wykazać się zdolnością kredytową. Przede wszystkim musi mieć stałe źródło dochodów, min. 1200 zł netto w przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę czy zleceniu. W przypadku przedsiębiorców bank wymaga dochodów na poziomie 2500 zł netto.

Jak zdobyć bon zakupowy Allegro za wyrobienie karty Citi Simplicity?

  1. Do 15 kwietnia przez stronę promocji złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity
  2. Zawrzeć umowę
  3. W ciągu trzech miesięcy od daty zawarcia umowy dostarczyć dokument potwierdzający dochód
    W przypadku etatowców i osób na umowie cywilnoprawnej jest to wyciąg z rachunku, na które wpływa wynagrodzenie za ostatnie trzy miesiące.
  4. Do końca miesiąca po miesiącu wyrobienia karty zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile
  5. Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty wykonać nią płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1500 zł.

Przekazanie nagrody

O fakcie zdobycia nagrody zostaniemy poinformowani wiadomością w systemie bankowości internetowej. Bank wyśle ją nam do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków przyznania bonusu. Następnie w ciągu kolejnych 60 dni przekaże voucher.

Przykład. Umowę podpisujemy w marcu. Wówczas do końca czerwca będziemy mieć czas na wykonanie obrotu kartą. Citi Handlowy przyśle nam wiadomość do końca lipca, a bon na Allegro – do końca września.

Doświadczenia wcześniejszych promocji wskazują, że wszystko odbywa się w dużo krótszym czasie. Możemy go też przyspieszyć, szybciej realizując transakcje na wymaganą kwotę.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Karta kredytowa Citi Simplicity jest wydawana bezpłatnie. Bank nie pobiera też opłaty za jej obsługę. Jeśli więc nie będziemy używać plastiku, nic się nie stanie.

Koszty występują wtedy, gdy nie spłacamy powstałego zadłużenia w terminie wskazanym przez wydawcę instrumentu. Obecnie takie odsetki wynoszą 10 proc. w skali roku. Do tego dochodzą ewentualne odsetki karne.

Ponadto płatne są niektóre operacje i usługi dodatkowe. Mowa tu np. wypłacie z bankomatu, przelewie z rachunku karty, sprawdzeniu salda w bankomacie, naklejce zbliżeniowej, karcie dodatkowej czy usłudze CitiPhone.

Czy warto?

Promocja karty kredytowej Citi Handlowego z 400-zł bonem Allegro jest warta uwagi. Nagrodę otrzymamy po wykonaniu kartą transakcji bezgotówkowych na 1500 zł w trzy miesiące, czyli ok. 500 zł miesięcznie. Dla większości osób mających stałe dochody jest to zadanie jak najbardziej do wykonania. Kosztami utrzymania plastiku nie musimy się przejmować, gdyż te nie występują, jeśli na czas spłacamy wykorzystany limit.

Jeśli interesują nas inne gratyfikacje, skorzystajmy z równoległych promocji karty Citi Simplicity. Do zdobycia są w nich np. smartfon, karta podarunkowa Lidla czy zwrot części wydatków na stacjach BP.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *