Promocja CitiBank: Do 720 zł zwrotu za transakcje Motokartą Citi Handlowego

Motokarta Citi Handlowego i BP

Motokarta to karta kredytowa adresowana do zmotoryzowanych klientów Citi Handlowego, którzy robią zakupy na stacjach BP. Dzięki niej można odzyskiwać 20 zł przez 36 miesięcy bez konieczności tankowania w punktach brytyjskiego koncernu.

Kierowcy to stosunkowo duża grupa. Jednak ofert finansowych skierowanych wyłącznie do niej jest niewiele. Takową znajdziemy np. w Citi Handlowym.

Kto może otrzymywać zwrot wydatków za paliwo od Citi Handlowego?

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę we współpracy z siecią BP stworzyła Motokartę. To karta kredytową, dzięki której w ciągu trzech lat można odzyskać do 720 zł wydanych na polskich stacjach brytyjskiego koncernu. Przy czym nie musimy w ogóle kupować tam paliwa. Przy rozliczeniu transakcji bank patrzy bowiem na kod MCC i nie ma dostępu do informacji o tym, co nabywamy w danym miejscu.

Limit miesięczny premii wynosi 20 zł. Nagroda, która ma charakter zasilenia rachunku karty, czyli zmniejsza zadłużenie lub generuje nadwyżkę, może być naliczana maksymalnie przez 36 miesięcy.

Bank kieruje tę ofertę do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie miały w Citi Handlowym karty kredytowej (głównej lub dodatkowej) od 1 stycznia 2018 r.

Jak otrzymywać premię za wydatki na stacjach BP?

 1. Do 31 sierpnia złożyć wniosek o Motokartę
 2. Dostarczyć dokument potwierdzający dochód
  Jaki? To zależy od źródła osiąganych dochodów. Szczegółowe informacje przekaże konsultant banku po złożeniu wniosku.
  Jeśli nie dostarczymy dokumentu dochodowego i nie będziemy wnioskować o limit większy niż 5000 zł, premię będziemy mogli otrzymywać przez maksymalnie 30 miesięcy (i wyniesie ona nie więcej niż 600 zł). Zatem dopełnienie formalności pozwoli na wydłużenie okresu bonusowego o pół roku i zwiększenie nagrody o 120 zł.
 3. Wykazać się zdolnością kredytową
  Warunki minimalne to zarobki 1200 zł netto i trzymiesięczne zatrudnienie u jednego pracodawcy lub 2500 zł netto dochodu i prowadzenie działalności gospodarczej od 24 miesięcy
 4. Zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Handlowego
 5. W każdym okresie rozliczeniowym karty realizować nią transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł, w tym na stacjach BP na min. 250 zł.

Przekazanie nagrody

O money-back będziemy mogli wystąpić już trzy dni po zakończeniu danego miesięcznego okresu rozliczeniowego. Zrobimy to w systemie transakcyjnym Citibank Online.

Nagrodę możemy również kumulować – przez maksymalnie 12 miesięcy. Wtedy zasilenia rachunku będą rzadsze, ale bardziej okazałe, np. trzy razy po 240 zł.

Ile kosztuje Motokarta Citi Handlowego?

Motokarta to standardowa karta Citi Simplicity. Jej wyrobienie i użytkowanie jest bezpłatne i nie wymaga to spełniania żadnych warunków. Jeśli więc nie będziemy używać plastiku, nie poniesiemy kosztów jego utrzymania, co jest ewenementem na rynku.

Ewentualne koszty pojawią się, gdy nie uregulujemy zadłużenia w terminie. Wtedy bank naliczy odsetki.

Ponadto zapłacimy za niektóre usługi, które w przypadku karty kredytowej nie są wskazane. Chodzi np. o wypłatę z bankomatu, sprawdzenie salda w bankomacie, spłata długu w bankomacie i oddziale, naklejka zbliżeniowa.

Czy warto?

Jeśli jesteśmy kierowcami i lubimy tankować oraz robić zakupy na stacjach BP, rozważmy wyrobienie Motokarty Citi Handlowego. Pod prostym warunkiem (transakcje na 500 zł miesięcznie, w tym 250 zł na stacjach BP) możemy zyskiwać po 20 zł przez 36 miesięcy, co w sumie daje 720 zł premii. Za utrzymanie plastiku nie zapłacimy ani grosza, o ile będziemy regulować zadłużenie w terminie i unikać wykonywania nim niezalecanych operacji.

Obecnie w Citi Handlowym trwają równoległe promocje karty kredytowej, w których do zdobycia są inne gratyfikacje, np. bony zakupowe o wartości 400 zł do Lidla czy na Allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *