Citibank promocja 400 zł Lidl za wyrobienie karty kredytowej

citi promocja lidl

Zawsze miło jest robić darmowe zakupy. Taką możliwość zyskamy, jeśli zawrzemy umowę o kartę kredytową Citi Handlowego i wykonamy nią obrót na 2000 zł. W nagrodę będziemy mogli wydać w Lidlu 400 zł.

Na rynku kart kredytowych funkcjonuje kilku poważnych graczy. Jednym z nich jest Citi Handlowy. Obecnie w swoich portfelach i telefonach klienci mają ok. 650 tys. instrumentów płatniczych wydanych przez ten bank, co daje mu trzecie miejsce w zestawieniu.

Kto może otrzymać od Citi Handlowego bon zakupowy do Lidla?

Od lat organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę sięga po różne benefity mające przekonać kolejnych klientów do wyrobienia jej karty kredytowej. Jednym z nich jest 400-zł bon zakupowy, który można zrealizować w stacjonarnych sklepach Lidla. Karta podarunkowa ma 6-miesięczny termin ważności.

Z trwającej do 20 kwietnia promocji skorzystają nowi klienci. Chodzi o osoby, które nie są i po 1 stycznia 2018 r. nie były posiadaczami karty kredytowej Citi Handlowego.

Poza tym zainteresowany musi wykazać się zdolnością kredytową, czyli przede wszystkim mieć stały dochód. W przypadku etatowców jest to 1200 zł na rękę i zatrudnienie od co najmniej trzech miesięcy. W przypadku przedsiębiorców minimum wynosi 2500 zł netto i prowadzenie biznesu od 24 miesięcy.

Jak otrzymać kartę podarunkową Lidla o wartości 400 zł?

  1. Do 20 kwietnia złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity
  2. Zawrzeć umowę
  3. Dostarczyć dokument kredytowy
    To, czego wymaga bank celem potwierdzenia naszego dochodu, zależy od jego źródła. Plusem jest to, że wszelkie formalności można przejść zdalnie, bez odwiedzania oddziału.
    Wedle regulaminu promocji na dostarczenie tego dokumentu mamy czas do trzeciego miesiąca od wyrobienia karty.
  4. Zainstalować aplikację Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywować kartę
  5. Do końca miesiąca po zawarciu umowy zalogować się systemu bankowości internetowej Citibank Online
  6. Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą płatności bezgotówkowe na łącznie min. 2000 zł

Przekazanie nagrody

Bank przez wiadomość w systemie transakcyjnym poinformuje nas o przyznaniu bonusu. Zrobi to do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kartę prezentową Lidla przekaże do końca drugiego miesiąca od zrealizowania wymaganych zadań.

Przykład. Kartę wyrabiamy w marcu. Do końca kwietnia logujemy się do bankowości internetowej. Wymagany obrót wykonujemy do końca czerwca. Nagrodę otrzymujemy do końca sierpnia. Oczywiście cały proces możemy przyspieszyć.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Handlowego?

Za wyrobienie i obsługę karty Citi Simplicity nie płaci się ani grosza. Nie ma znaczenia, czy używamy plastiku, czy tkwi on bezczynnie w portfelu. Z tym że dla celów promocji należy sięgać po niego jak najczęściej.

Oczywiście musimy mieć świadomość, że powstałe na karcie zadłużenie trzeba uregulować. Najlepiej zrobić to w terminie wskazanym na comiesięcznym wykazie transakcji, jaki będziemy otrzymywać z banku. W przeciwnym razie zostaniemy obciążeni odsetkami.

Lepiej też nie wykonywać transakcji, za które Citi Handlowy pobiera spore prowizje. Chodzi tu np. o wypłatę z bankomatu czy przelew z rachunku karty. Za każdą taką operację zapłacimy 8 proc. min. 10 zł. Nie korzystajmy też z usług dodatkowych typu naklejka zbliżeniowa czy CitiPhone.

Czy warto?

Promocję Citi Handlowego z bonem podarunkowym Lidla można polecić wszystkim miłośnikom zakupów. W zamian za wyrobienie karty kredytowej organizacji zarządzanej przez Sławomira Sikorę i wykonanie nią w ciągu trzech miesięcy obrotu na 2000 zł otrzymujemy możliwość wydania w niemieckim dyskoncie 400 zł na koszt banku. Posiadanie instrumentu płatniczego nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Jeśli interesują nas inne benefity (np. smartfon, bon zakupowy na Allegro, zwrot części wydatków na stacjach BP) możemy wziąć udział w równoległych akcjach Citi Handlowego.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *