Promocja Twisto 100 zł za kartę – czy warto?

Karta Twisto powiązana z limitem odnawialnym Twisto Free to narzędzie, które warto mieć w portfelu nie tylko ze względu na brak opłat. Pod banalnie prostym do spełnienia warunkiem możemy bowiem otrzymać premię 100 zł za jej wyrobienie.

Na rynku usług finansowych o względy konsumentów realizują nie tylko banki. Coraz mocniej rozpychają się na nim także fintechy. Jednym z nich jest czeski Twisto, który oferuje klientom usługę odroczonej płatności za zakupy w internecie oraz limit odnawialny.

Kto może otrzymać 100 zł za wyrobienie karty Twisto?

Z tego ostatniego można korzystać również w sklepach stacjonarnych. Nośnikiem kredytu jest bowiem karta Twisto. Jej wyrobienie i użytkowanie jest bezpłatne.

Brak opłat to niejedyny powód, by mieć ją w portfelu. W ramach V edycji promocji „Bonus z Twisto” pełnoletni klienci, którzy zawrą umowę o limit kredytowy Twisto Free, otrzymają dodatkowe 100 zł.

Bonus powiększy przyznany nam kredyt. Będziemy mogli również użyć go podczas korzystania z Twisto Pay (odroczonej płatności), które jest dostępne w ponad 200 e-sklepach.

Uwaga! Obowiązuje limit 5000 wniosków.

Formalnie będziemy musieli przejść procedurę badania zdolności kredytowej. Ale nie wymaga to dostarczania żadnych dokumentów dochodowych. Jednak musimy liczyć się z tym, że czeska firma sprawdzi nas w rejestrach dłużników (ale nie w BIK-u).

Jak zgarnąć 100 zł za wyrobienie karty Twisto?

 1. Założyć konto na twisto.pl
 2. Złożyć wniosek o Twisto Free wraz kartą Twisto
 3. Zaakceptować regulamin promocji
 4. Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe
 5. Zawrzeć umowę o limit kredytowy Twisto Free i kartę płatniczą
  Umowę zawiera się poprzez wysłanie przelewu ze swojego rachunku bankowego. Dlatego dane podane we wniosku o kredyt muszą się zgadzać z tymi widniejącymi w przelewie.
 6. Aktywować kartę
 7. Wykonać plastikiem jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę
  Akceptowane są zarówno transakcje stacjonarne, jak i online.

Przekazanie nagrody

Dokładny termin przyznania premii nie jest określony. Doświadczenia innych użytkowników wskazują, że następuje to w ciągu kilku dni po dokonaniu wymaganej płatności.

Ile kosztuje karta Twisto?

Jak wspomnieliśmy, sam nośnik jest darmowy. Tak samo jak jego wyrobienie i dostarczenie na wskazany adres. Można nim płacić w kraju i za granicą. Przewalutowanie odbywa się bez prowizji po kursie Mastercardu.

Również przyznanie i korzystanie z limitu odnawialnego jest darmowe, o ile będziemy sumiennie regulować powstałe zadłużenie. Mamy na to czas do 15. dnia kolejnego miesiąca. Zatem okres bezodsetkowy waha się od 15 do 45 dni.

W przeciwnym razie Twisto naliczy odsetki za zwłokę. Obecnie wynoszą one 14 proc. w skali roku.

By do tego nie dopuścić, możemy przesunąć na następny miesiąc termin spłaty 90 proc. zaległej kwoty. Fintech pobierze za to prowizję 4,5 proc.

Czy warto?

Skoro karta Twisto jest darmowa i może poprawić naszą płynność finansową, warto zastanowić się nad jej wyrobieniem. Dodatkowym argumentem przemawiającym za takim ruchem jest możliwość zgarnięcia premii 100 zł pod prostym warunkiem (jedna płatność bezgotówkowa na dowolną kwotę).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *