Credit Agricole karta kredytowa: promocja 3% money-back (do 300 zł)

Użytkownicy Google Pay i Apple Pay, którzy wyrobią kartę kredytową Credit Agricole, mogą zgarniać nawet 75 zł kwartalnie tytułem zwrotu wydatków dokonanych urządzeniem mobilnym.

Banki wdrażają różne nowoczesne rozwiązania, które następnie starają się upowszechnić. Tak jest np. z Credit Agricole, który zachęca swoich klientów do płacenia kartami kredytowymi zapisanymi w portfelach cyfrowych Google Pay i Apple Pay.

Kto może otrzymywać money-back w Credit Agricole?

W ramach drugiej edycji akcji „Radość działa zbliżeniowo” bank proponuje zwrot 3 proc. wartości transakcji zrealizowanych kartami kredytowymi dodanymi do wspomnianych aplikacji. W ciągu całego okresu trwania oferty (do 31 marca 2021 r.) można na tym zyskać 300 zł.

Premia przyznawana jest w czterech cyklach kwartalnych po max 75 zł każda. Instytucja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego zasila nią rachunek karty kredytowej. Zatem przyznawany bonus pomniejsza istniejące zadłużenie lub powiększa nadwyżkę.

Promocja skierowana jest do tych klientów, którzy nie mieli żadnej z wymienionych niżej kart kredytowych w ciągu ostatnich dwóch lat:

 • Credit Agricole Visa Gold / Mastercard Gold,
 • Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver,
 • Credit Agricole Visa Standard / Mastercard Standard.

Uwaga! Akcja dotyczy produktu kredytowego. By zawrzeć umowę, trzeba więc wykazać się zdolnością kredytową.

Jak otrzymywać money-back za transakcje kartą kredytową Credit Agricole?

 1. Do 10 kwietnia złożyć wniosek i zawrzeć umowę o jedną z promocyjnych kart kredytowych (Gold, Silver, Standard)
 2. Do 10 kwietnia podpisać dokument o przystąpieniu do promocji „Radość działa zbliżeniowo II”
 3. Zainstalować w telefonie lub tablecie aplikację Google Pay lub Apple Pay – w zależności od posiadanego urządzenia
 4. Zapisać w aplikacji wyrobioną kartę
 5. Płacić telefonem za zakupy w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych
  Kwota zwrotu zależy od naszej aktywności. Im więcej wydamy, tym większa kwota (w ramach limitu) do nas wróci. By zdobyć maksymalną premię, trzeba w ciągu kwartału wykonać transakcje opiewające na łącznie 2500 zł, czyli ok. 830 zł miesięcznie.

Przekazanie nagrody

Money-back za dany cykl rozliczeniowy bank wypłaca do końca następującego po nim miesiąca. Oznacza to, że:

 • pierwszą premię otrzymamy do końca lipca (kwartał rozliczeniowy trwa od 1 marca do 30 czerwca),
 • drugą – do końca października (za kwartał 1 lipca – 30 września),
 • trzecią – do końca stycznia 2021 (za okres 1 października – 31 grudnia),
 • ostatnią – do końca kwietnia 2021 (za okres 1 stycznia – 31 marca).

Ile kosztuje karta kredytowa Credit Agricole?

Standardową kartę kredytową Credit Agricole wyrobimy za darmo. Co miesiąc bank będzie pobierać 4,9 zł tytułem jej obsługi. Opłaty unikniemy pod warunkiem wykonania obrotu bezgotówkowego na 400 zł.

Srebrną kartę kredytową również otrzymamy bezpłatnie. Za jej obsługę podmiot zarządzany przez Piotra Kwiatkowskiego będzie naliczać 7,9 zł miesięcznie, chyba że wydamy nią 700 zł.

W przypadku złotej karty kredytowej opłata miesięczna nie występuje. Jest opłata roczna w wysokości 200 zł. W I roku nie zostaniemy nią obciążeni, jeśli w ciągu 90 dni od zawarcia umowy wykonamy plastikiem trzy płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty. Od II roku zwolnienie z daniny wymaga zrealizowanych płatności bezgotówkowych na łącznie 18000 zł (w ciągu 12 miesięcy). Jeśli zdołamy wykonać obrót choćby na 12000 zł, opłata spadnie do 75 zł.

Do tego możemy ponieść koszty od niektórych operacji, których lepiej nie wykonujmy. Mowa np. o wypłacie z bankomatu czy przelewie z rachunku karty. Za takie transakcje Credit Agricole nalicza prowizję 4-5 proc., ale nie mniej niż 12-16 zł. To bardzo dużo na tle konkurencji.

Pamiętajmy również o ewentualnych odsetkach za niespłacenie zadłużenia w terminie podanym na wyciągu.

Jak widać, uzyskiwanie maksymalnej premii (wydatki na ok. 830 zł miesięcznie) sprawi, że nie poniesiemy kosztów utrzymania karty standardowej i srebrnej.

Czy warto?

Money-back 3 proc. od Credit Agricole wygląda atrakcyjnie i ma proste zasady: im więcej się wyda, tym więcej się odzyska (max 75 zł kwartalnie). Miłośnik nowoczesnych technologii, który korzysta z Google Pay lub Apple Pay, z łatwością będzie inkasować premię. Również z uniknięciem opłaty za utrzymanie standardowej karty kredytowej sobie poradzi (obroty na 400 zł w miesiącu).

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *