Citibank promocja Smartfon LG K30 Dual Sim za wyrobienie karty kredytowej

citi karta promocja telefon lg k30

Dzięki karcie kredytowej Citi Simplicity można zafundować sobie darmową lekcję edukacji finansowej i zdobyć markowy telefon. Będzie to od nas wymagać wykonania plastikiem płatności bezgotówkowych na 2000 zł w ciągu trzech miesięcy.

W promocjach bankowych do zdobycia są różne nagrody. Dominuje gotówka. Często gratyfikacją są bony zakupowe. Rzadko zdarza się, by instytucja finansowa jako wabika używała smartfona.

Dla kogo jest promocja Citi Handlowego ze smartfonem?

Taki bonus możemy zdobyć w akcji specjalnej Citi Handlowego. W trwającej do 31 marca promocji w zamian za zawarcie umowy o kartę kredytową i spełnienie dodatkowych warunków proponuje on klientom telefon LG K30 Dual Sim.

Deklarowana przez bank wartość sprzętu wynosi 599 zł, ale ta rynkowa jest nieco mniejsza – 400 zł. Mimo to i tak nagroda wydaje się atrakcyjna.

Z oferty skorzystają nowi klienci. Wedle regulaminu są to osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego po 1 stycznia 2018 r. Inne produkty tej organizacji nie wykluczają z promocji.

Jak zdobyć smartfon za wyrobienie karty kredytowej Citi Handlowego?

  1. Do 31 marca przez stronę promocji złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity
  2. Dostarczyć dokument potwierdzający dochód – zależy od źródła osiąganego dochodu
    Przykładowo w przypadku umowy o pracę czy umowy cywilnoprawnej (zlecenie, dzieło) trzeba przedstawić wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia za ostatnie trzy miesiące. Plik w formacie PDF prześlemy do banku mailem.
  3. Wykazać się zdolnością kredytową
    Minimalne wymagania to 1200 zł dochodu na rękę i trzymiesięczne zatrudnienie w danym miejscu pracy.
  4. Zawrzeć umowę
  5. Do końca miesiąca po miesiącu wyrobienia karty zalogować się do aplikacji Citi Mobile
  6. Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 2000 zł.

Przekazanie nagrody

O fakcie zdobycia nagrody Citi Handlowy poinformuje nas do końca miesiąca po miesiącu spełnienia opisanych wyżej warunków. Zrobi to przez wiadomość w systemie bankowości internetowej Citibank Online. Natomiast telefon wyśle nam do końca drugiego miesiąca po spełnieniu wymogów akcji.

Jeśli więc umowę podpiszemy w marcu, czas na wykonanie koniecznego obrotu kartą będziemy mieć do końca czerwca. Wówczas smartfon trafi do nas do końca sierpnia.

Wcześniejsze promocje wskazują, że czas przekazania gratyfikacji jest dużo krótszy. Im szybciej wydamy plastikiem wskazaną w regulaminie kwotę, tym szybciej będziemy cieszyć się nowym LG K30 Dual Sim. Sprzęt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Handlowego?

Objęta promocją karta Citi Simplicity jest jedyną na rynku bezwarunkowo darmową kartą kredytową. Jej wydanie i użytkowanie nic nie kosztuje.

Na co uważać? Oczywiście na odsetki, które pojawią się, gdy nie spłacimy powstałego na karcie zadłużenia w terminie wskazanym na wyciągu przesyłanym przez bank. Obecnie wynoszą one 10 proc. w skali roku.

Ponadto ponosi się koszty niektórych usług, z których wcale nie trzeba (a nawet nie powinno się) korzystać. Chodzi np. o przelew z rachunku karty, wypłaty z bankomatu, sprawdzanie salda w bankomacie.

Czy warto?

Bezpłatna karta kredytowa Citi Simplicity może być idealnym narzędziem edukacji finansowej i poznania w praktyce, jak działa ten instrument finansowy. Przy okazji za jej wyrobienie można otrzymać smartfon LG K30 Dual Sim, co wymaga wydania 2000 zł w ciągu trzech miesięcy. Dla kogoś, kto ma stabilne dochody oraz stałe zobowiązania, nie powinno to być trudne.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *