Do 200 zł na zakupy za kartę kredytową BNP Paribas

karta kredytowa BNP Paribas
karta kredytowa BNP Paribas

Na pierwszy rzut oka promocja karty kredytowej BNP Paribas wydaje się atrakcyjna. Jednak, żeby zdobyć 200 zł w formie bonów zakupowych do popularnych sklepów i serwisów online, trzeba łącznie wydać 4000 zł…

BNP Paribas zalicza się do największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Trudno się dziwić, skoro sprzedaż wspomaga często organizowanymi promocjami.

Kto może zdobyć bony w promocji karty kredytowej BNP Paribas?

W jednej z nich klient, który zawrze umowę i spełni dodatkowe warunki, otrzymuje nawet cztery bony zakupowe o łącznej wartości 200 zł. Do wyboru są vouchery, które można zrealizować np. w serwisie Allegro, sklepach RTV EURO AGD, H&M czy perfumeriach Douglas. Można je również wymienić na inne nagrody dostępne w katalogu programu lojalnościowego mamBONUS.

Oferta skierowana jest do nowych klientów. Wedle regulaminu są to osoby, które nie miały karty kredytowej BNP Paribas od 1 sierpnia 2018 r.

Uwaga! Promocja dotyczy produktu kredytowego, zatem jej uczestnik musi przejść procedurę badania zdolności kredytowej z wynikiem pozytywnym. Organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego wymaga minimum 1000 zł miesięcznego dochodu na rękę.

Jak zdobyć 4 bony zakupowe w promocji karty kredytowej BNP Paribas?

  1. Do 31 marca złożyć wniosek o kartę Mastercard Standard lub Mastercard Gold
  2. Zawrzeć umowę
  3. W miesiącu następującym po wyrobieniu kary przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile.
  4. W każdym z czterech miesięcy, licząc od miesiąca po zawarciu umowy, wykonać transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł
    Za każdy miesiąc aktywności otrzymamy w programie lojalnościowym mamBONUS 15000 pkt, które można wymienić na voucher zakupowy o wartości 50 zł.

Przekazanie nagrody

Bon zakupowy za dany miesiąc zostanie udostępniony w ciągu 60 dni od spełnienia warunków jego przyznania. Zatem voucher za transakcje w kwietniu otrzymamy do końca czerwca, te z maja – do końca lipca, z czerwca – do końca sierpnia i z lipca – do końca września.

Uwaga! Odbiór nagrody wymaga zarejestrowania się w programie lojalnościowym mamBONUS na stronie mambonus.pl.

W tym celu trzeba posłużyć się udostępnianym przez bank na wyciągu karty kredytowej identyfikatorem klienta oraz swoim PESEL-em. Ponadto w dniu odebrania gratyfikacji wciąż trzeba być posiadaczem plastiku otwartego w promocji.

Warto wiedzieć, że za rejestrację zyskuje się 5000 pkt. Za każdą transakcję również zbiera się „oczka” wedle przelicznika 1 zł = 2 pkt. Zgromadzone punkty można wymienić na nagrody z katalogu.

Opłaty związane z kartą kredytową BNP Paribas

W akcji specjalnej biorą udział karta kredytowa Mastercard Standard i Mastercard Gold. Skupmy się na tej pierwszej, która jest tańsza w utrzymaniu.

Jej wyrobienie odbywa się bezpłatnie. Bank pobiera 9 zł miesięcznie tytułem obsługi plastiku. Opłaty można uniknąć pod warunkiem wykonania kartą płatności bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł.

Odpłatne są także niektóre operacje, których najlepiej nie wykonywać kartą kredytową. Mowa tu o wypłacie z bankomatu i przelewie z rachunku karty. Za każdą taką transakcję BNP Paribas obciąży nas prowizją 4,9 proc., min. 10 zł. Sprawdzenie dostępnego limitu w bankomacie to kolejne 3 zł. Miesięczny pakiet SMS-ów informujących o dokonanych kartą transakcjach kosztuje 7,5 zł.

Miejmy także świadomość, że w przypadku rozwiązania umowy przed upływem sześciu miesięcy od jej zawarcia bank naliczy 25 zł.

Czy warto?

Promocja „Zgarnij nagrody z kartą kredytową” BNP Paribas jest dość wymagająca. Dlatego należy się zastanowić, czy jest sens wydać łącznie 4000 zł (po 1000 zł w czterech kolejnych miesiącach), by otrzymać 200 zł w formie voucherów zakupowych. Do tego dochodzi 9-zł opłata za obsługę plastiku w kolejnych miesiącach. Jej uniknięcie również będzie wymagać zrealizowania transakcji na 1000 zł.

Wydaje się więc, że jest to oferta dla wiernych klientów instytucji zarządzanej przez Przemysława Gdańskiego.

Przejdź na stronę promocji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *